Maria M #25990
modelka, hostessa, aktorka, pokazy mody, sesje zdjęciowe, reklama
Udostępnij
Dodaj do ulubionych
| Wiek: | 7 lat |
| Waga: | 25 kg |
| Wzrost: | 122 cm |
Dane profilu
| Wiek: | 7 lat |
| Waga: | 25 kg |
| Wzrost: | 122 cm |
| Obwód w biuście : | - cm |
| Talia : | - cm |
| Biodra: | - cm |
| Płeć: | kobieta |
| Region zamieszkania: | zachodniopomorskie |
| Terytorium zleceń: | kraj i zagranica |
| Oczy: | niebieskie |
| Długość włosów: | długie |
| Miseczka: | A |
| Nr buta: | 0 |
Doświadczenie
| modelka: | brak doświadczenia |
| hostessa: | brak doświadczenia |
| aktorka: | brak doświadczenia |
| pokazy mody: | brak doświadczenia |
| sesje zdjęciowe: | brak doświadczenia |
| reklama: | brak doświadczenia |
Podobne profile
- Blanka Łucja B
- Wzrost: 123 cm
- 0x0x0 cm
- #25869
- Barbara B
- Wzrost: 118 cm
- 0x0x0 cm
- #25825
- Gökçe B
- Wzrost: 122 cm
- 0x0x0 cm
- #25669
- Natalie K
- Wzrost: 120 cm
- 0x0x0 cm
- #25228
- Liliana S
- Wzrost: 118 cm
- 0x0x0 cm
- #25189