O Agencji Twarze

Najważniejsze informacje o działalności agencji mody i banku twarzy

Witamy serdecznie na stronach agencji Twarze – pierwszym w polskim Internecie, społecznościowo–biznesowym serwisie dedykowanym osobom posidającym doświadczenie lub poszukującym zatrudnienia w branży rozrywkowej, reklamie i modelingu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą profesjonalistów, na co dzień zajmujących się tworzeniem skutecznych rozwiązań dla potrzeb instytucji świata mody, sztuki i biznesu.

Dzięki castingom i sesjom zdjęciowym organizowanym na terenie Polski, oraz kompleksowej pomocy przy stworzeniu osobistego portfolio można zyskać wymarzony start w branży.

Dlatego własny profil na portalu Twarze to nie tylko wspaniała przygoda ale przede wszystkim rozsądna inwestycja, która ma szansę przynieść wymierne, finansowe korzyści.

Kogo szukamy?

Twarze to nowoczesny serwis internetowy i dynamicznie rozwijająca się Agencja powstała z myślą o osobach, które pragną spróbować swoich sił w show biznesie, zrobić pierwszy krok w stronę kariery scenicznej, artystycznej i filmowej lub zarabiać w charakterze aktora, statysty lub hostessy.

Zyskują Państwo możliwość zaprezentowania się oraz nawiązania ciekawych kontaktów z potencjalnymi pracodawcami ze świata mody, filmu czy reklamy!

Dlaczego my?

Stawianie pierwszych kroków w nowym zawodzie czy wyróżnienie się na tle stale rosnącej konkurencji to olbrzymie wyzwanie i wysiłek, z którym ciężko poradzić sobie bez profesjonalnego wsparcia ze strony doświadczonego i godnego zaufania partnera.

Troskliwie pielęgnujemy dobre relacje z osobami, które powierzyły nam swoją przyszłą karierę i bez względu na wszystko zawsze dbamy o ich satysfakcję. Zapraszamy do współpracy, która się opłaca!

Współpracujemy z

Daviness Artystyczna Alternatywa Taawa MARTINI Finlandia