Partnerzy Agencji. Fotograficy, wizażyści, fryzjerzy

Poznaj naszych partnerów. Fotografowie, wizażyści, styliści, fryzjerzy, firmy kosmetyczne i reklamowe

Finlandia

Finlandia

Jest produkowana w Finlandii od 1970 r. Powstaje ze spirytusu jęczmiennego, tylko ze starannie wyselekcjonowanych 6-rzędowych źdźbeł jęczmienia i naturalnie czystej wody lodowcowej, pozyskiwanej w miejscowości Koskenkorva.

TVN Style

TVN Style

Uruchomiony przez Grupę ITI 1 sierpnia 2004r., jest kanałem tematycznym skierowanym do współczesnych kobiet łączących liczne obowiązki zawodowe i rodzinne oraz pragnących podążać za nowościami w modzie, zdrowiu i urodzie.

Rozmowy w Toku

Rozmowy w Toku

Polski talk-show produkowany przez telewizję TVN od 2000 roku prowadzony przez Ewę Drzyzgę. Każdy odcinek porusza osobny, zwykle kontrowersyjny temat. Uczestnicy programu to osoby, które znają temat odcinka z własnego doświadczenia. Często reprezentują one strony konfliktu a ich sytuacja staje się przyczynkiem do dyskusji z widownią.

Artystyczna Alternatywa

Artystyczna Alternatywa. Szkoła Wizażu i Stylizacji

Jest roczną szkołą policealną (z możliwością kontynuowania na II roku zakończonym dyplomem zawodowym) Szkoła kształci w dwóch specjalnościach: "Wizaż i Stylizacja" oraz "Kreowanie Wizerunku". W naszej Szkole Wizażu realizujemy nowoczesny i autorski program nauczania, który jest tak skonstruowany, aby w jak najpełniejszy i wszechstronny sposób przygotować słuchaczy do wykonywania zawodu wizażysty i stylisty.

Martini

Martini®

Wciąż przyciąga wielu wielbicieli, jest cenione przez znane osobistości w najlepszych barach na całym świecie. Charyzmatyczny napój osób cechujących się prawdziwą klasą, rozpoznających go jako… najwspanialszy drink świata.

Daviness

Profesjonalne Salony Fryzjerskie DAVINESS

to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość oraz chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa.