Julia P #23851
modelka, hostessa, aktorka, pokazy mody, sesje zdjęciowe, reklama
Udostępnij
Dodaj do ulubionych
| Wiek: | 8 lat |
| Waga: | 25 kg |
| Wzrost: | 131 cm |
Dane profilu
| Wiek: | 8 lat |
| Waga: | 25 kg |
| Wzrost: | 131 cm |
| Obwód w biuście : | - cm |
| Talia : | - cm |
| Biodra: | - cm |
| Płeć: | kobieta |
| Region zamieszkania: | małopolskie |
| Terytorium zleceń: | kraj i zagranica |
| Oczy: | niebieskie |
| Kolor włosów: | blond |
| Długość włosów: | długie |
| Miseczka: | A |
| Nr buta: | 32 |
Doświadczenie
| modelka: | brak doświadczenia |
| hostessa: | brak doświadczenia |
| aktorka: | 2-3 lat |
| pokazy mody: | brak doświadczenia |
| sesje zdjęciowe: | 2-3 lat |
| reklama: | 2-3 lat |
Podobne profile
- Elina, Daryna A
- Wzrost: 134 cm
- 0x0x0 cm
- #25763
- Milena D
- Wzrost: 133 cm
- 67x57x0 cm
- #23748
- Marianna B
- Wzrost: 134 cm
- 64x55x52 cm
- #20512