Jakub J #26012
model, host, aktor, pokazy mody, sesje zdjęciowe, reklama
Udostępnij
Dodaj do ulubionych
| Wiek: | 8 lat |
| Waga: | 34 kg |
| Wzrost: | 138 cm |
| Pas : | 70 cm |
| Klatka : | 75 cm |
Dane profilu
| Wiek: | 8 lat |
| Waga: | 34 kg |
| Wzrost: | 138 cm |
| Klatka : | 75 cm |
| Pas : | 70 cm |
| Biodra: | - cm |
| Płeć: | meżczyzna |
| Region zamieszkania: | opolskie |
| Terytorium zleceń: | kraj i zagranica |
| Oczy: | niebieskie |
| Kolor włosów: | rude |
| Rozmiar kołnierzyka: | 31 |
| Nr buta: | 34 |
Doświadczenie
| model: | brak doświadczenia |
| host: | brak doświadczenia |
| aktor: | brak doświadczenia |
| pokazy mody: | brak doświadczenia |
| sesje zdjęciowe: | 1 rok |
| reklama: | 1 rok |
Znajomość języków obcych
| angielski: | podstawowy |