Artur W #25920
model, host, aktor, pokazy mody, sesje zdjęciowe, reklama
Udostępnij
Dodaj do ulubionych
| Wiek: | 30 lat |
| Waga: | 83 kg |
| Wzrost: | 187 cm |
| Pas : | 101 cm |
| Klatka : | 110 cm |
Dane profilu
| Wiek: | 30 lat |
| Waga: | 83 kg |
| Wzrost: | 187 cm |
| Klatka : | 110 cm |
| Pas : | 101 cm |
| Biodra: | - cm |
| Płeć: | meżczyzna |
| Region zamieszkania: | dolnośląskie |
| Terytorium zleceń: | cały kraj |
| Oczy: | zielone |
| Kolor włosów: | brązowe |
| Nr buta: | 43 |
Doświadczenie
| model: | brak doświadczenia |
| host: | brak doświadczenia |
| aktor: | brak doświadczenia |
| pokazy mody: | brak doświadczenia |
| sesje zdjęciowe: | 1 rok |
| reklama: | brak doświadczenia |