Dawid P #25899
model, host, aktor, pokazy mody, sesje zdjęciowe, reklama
Udostępnij
Dodaj do ulubionych
| Wiek: | 20 lat |
| Waga: | 65 kg |
| Wzrost: | 180 cm |
| Pas : | 74 cm |
| Klatka : | 89 cm |
Dane profilu
| Wiek: | 20 lat |
| Waga: | 65 kg |
| Wzrost: | 180 cm |
| Klatka : | 89 cm |
| Pas : | 74 cm |
| Biodra: | - cm |
| Płeć: | meżczyzna |
| Region zamieszkania: | dolnośląskie |
| Terytorium zleceń: | kraj i zagranica |
| Oczy: | zielone |
| Kolor włosów: | brązowe |
| Długość włosów: | średnie |
| Nr buta: | 42 |
Doświadczenie
| model: | brak doświadczenia |
| host: | brak doświadczenia |
| aktor: | brak doświadczenia |
| pokazy mody: | brak doświadczenia |
| sesje zdjęciowe: | brak doświadczenia |
| reklama: | brak doświadczenia |