Marcel M #25548
model, host, aktor, pokazy mody, sesje zdjęciowe, reklama
Udostępnij
Dodaj do ulubionych
| Wiek: | 7 lat |
| Waga: | 23 kg |
| Wzrost: | 125 cm |
Dane profilu
| Wiek: | 7 lat |
| Waga: | 23 kg |
| Wzrost: | 125 cm |
| Klatka : | - cm |
| Pas : | - cm |
| Biodra: | - cm |
| Płeć: | meżczyzna |
| Region zamieszkania: | małopolskie |
| Terytorium zleceń: | kraj i zagranica |
| Oczy: | niebieskie |
| Kolor włosów: | blond |
| Długość włosów: | krótkie |
| Nr buta: | 31 |
Doświadczenie
| model: | brak doświadczenia |
| host: | brak doświadczenia |
| aktor: | 2-3 lat |
| pokazy mody: | brak doświadczenia |
| sesje zdjęciowe: | brak doświadczenia |
| reklama: | brak doświadczenia |
Znajomość języków obcych
| angielski: | podstawowy |
Podobne profile
- Franciszek R
- Wzrost: 128 cm
- 0x0x0 cm
- #25821
- Krystian S
- Wzrost: 120 cm
- 63x57x0 cm
- #24822