Czym jest portfolio modelki

Portfolio, zwane również „książką” to zbiór prac modelki. Znajdziemy w nim testy, edytoriale z gazet oraz prace komercyjne modelki/modela. Jest to taka „wizytówka” i podstawa zatrudnienia podczas castingu. Zbudowanie dobrego portfolio jest niebywale ważne.

29.10.2014 00:00
Czym jest portfolio modelki

New faces- czyli nowi modele, bez doświadczenia też posiadają swoją książkę. W niej znajdziemy tylko i wyłącznie testy zdjęciowe, które maja pokazać klientom naturalne piękno modelki/modela.

Aby pomóc początkującym modelkom w budowaniu profesjonalnego portfolio organizujemy sesje testowe z udziałem:

  Fotografa - Weroniki Kosińskiej http://www.weronikakosinska.com/pl.html

oraz Modelki -Pauliny Szczepkowskiej https://www.facebook.com/paulina.szczepkowska.modelka?pnref=lhc


Weronika zajmuj się głównie fotografią beauty, mody oraz portretem.
Jej zdjęcia ukazały się w magazynach, takich jak: "Harper's Bazaar", "Viva!", "Wysokie Obcasy", "Elléments", "Dark Beauty", "EksMagazyn", "Miasto Kobiet", "Lounge", "Make-Up Trendy". Jest laureatką Viva! Photo Awards 2013 w kategorii MODA.  Jej klienci to miedzy innymi Klienci: NIVEA, Christophe Gaillet L'Oréal, Galeria Krakowska, Paese, Femini.


Paulina
jest modelką z sześcioletnim doświadczeniem w branży. Pracuję na planach zdjęciowych oraz pokazach mody zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Z doświadczenia wie, jak ciężko jest stawiać pierwsze kroki w nowym środowisku.
Sama przeszła już przez tą drogę i chętnie pomoże w trakcie sesji zdjęciowej.
Paulia zaczynając w tej branży usłyszała bardzo mądre zdanie, które doskonale odzwierciedla, to jak ważne jest dobre portfolio- "modelka pracuje przez długi czas na swoją książkę, aby później, to książka pracowała na nią"


Cena sesji: 250 zł


Cena ta zawiera : profesjonalny makijaż, krótki kurs pozowania, udział w sesji zdjęciowej, 2 profesjonalnie retuszowane zdjęcia.


Zapisy: kurs@twarze.pl